SİZDEN GELENLER

ALTINDAĞ İMMERGAS MÜŞTERİ YORUMLARI

İmmergas servis izmir

En çok ihtiyacımız olan zamanda kombinin bozulmasıyla internetten "Altındağ İmmergas servisi" diye arattım. bu sayfada kadir usta ile görüştüm hemen yardımcı olacağını belirtti ve kısa sürede geldi kombi arızasını hemen çözdü. Arıza için 1 yıl da garanti verdi tekrarlaması durumunda ücret talep etmeden tekrar tamir edeceği teminatı olarak servis formu kesti. Fiyat olarak ta gayet makül fiyatlarla tamir ediyor. İmmergas servis arayanlara tavsiye ediyorum. Buradanda kadir ustaya teşekkur ediyorum. Murat Korkmaz


HİZMETLERİMİZ

İZMİR ALTINDAĞ İMMERGAS KOMBİ BAKIM TAMİR ONARIM SERVİSİ

 
ZAMANDAN KAZANIN

ALTINDAĞ İMMERGAS GEZİCİ SERVİS

immergasservis-immergas-servisi-immergas-servisleri-izmir

Gezici İmmergas servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, tam donanımlı araçlar sayesinde size hızlı ve kusursuz hizmet sağlıyor.Ayrıca kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur.


Acil İmmergas Servis
7/24 İMMERGAS SERVİS

ALTINDAĞ HIZLI SERVİS

7/24 İmmergas servis izmir

İş çıkışında bütün servisler kapalı oluyor. İş yerindende izin almak çok zor. Kombi bakım ve arızasını yaptıramıyorum diye düşünüyorsanız. Servisimiz sizin için mesai saatleri dışındada hizmet vermektedir.


Teknik Destek
SERVİS FORMU İLE

1 YIL GARANTİLİ ALTINDAĞ İMMERGAS SERVİS

İmmergas Servisi

Firmamız yedek parça ve işçilikte, siz değerli müşterilerimize 1 Yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir .


İmmergas Servis Çağır
 Altındağ İmmergas Servisi

İzmir Altındağ İmmergas servisi Altındağde İmmergas kombi, klima, servisi, petek temizleme oda termostat teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

İzmir ilçelerinden Altındağ içinde her mahalle ve bölgeye hizmet götüren İmmergas servisi'ne sizlerde kombi servisi, klima servisi gibi hizmetler için bizim ile iletişime geçiniz.

Altındağ İmmergas Kombi Yedek Parça Değişimi


Altındağ İmmergas Kombi Servisi, uzman kadrosu ile İmmergas kombilerinizi İzmir kombi arıza, onarım ve yedek parça değişimi hzimeti vermekteyiz.

İzmir Altındağ İmmergas Yedek parça değişim ürünleri kombi, klima, oda termostatı, bakım, montaj, tamir, elektronik kart, ana kart, petek temizleme, ana eşanjör, akiş şalteri, akiş türbünü, ateşleme grubu, kombi bacalari, diyafram conta, doldurma musluğu, düğme, emniyet ventili, elektronik kart, fan motoru, genleşme tanki, hava purjörü, kilingirit conta, kombi tesisat temizleme, manometre, motorlu üç yollu vana, o-ring, plakali eşanjör, pompa, kombi sensör, siviç, su akiş anahtari, üç yollu tamir takimi, üç yollu grup, vana, ntc, limit termostatı orjinal değişimi yapıyoruz.

Altındağ İmmergas Servisi talepleriniz için servis telefonumuz (0232 276 9400) üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir İmmergas servisleri arasında köklü ve uzun yıllardır bu işi yapan firmalardan hizmet alınız.

Kışa Özel %20 İndirim Fırsatını Kaçırmayın. 1 yıl Garantili İmmergas Servis takip sistemi ile zamanında servis imkanı sunuyoruz.


Firmamız Altındağ İmmergas kombi servisi konusunda sizlere profesyonel destek sunmaktadır. İzmir’in her semtine kombi servisimiz vardır.

Altındağ İmmergas Teknik Servisi Telefon 0232 276 9400 Arıza bakım petek temizleme ve montaj hizmetleri.

Yetkili servis kalitesinde hizmet sunan özel teknik servis hizmeti veriyoruz.